Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Опекунский совет  (Прочитано 15936 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

frendlena

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Спасибо: 130
  • Стать: Жіноча
  • 0937613103
Опекунский совет
« : 01 Серпня 2011, 13:17:10 »
Никто не подскажет, как написать заявление в опекунский совет, для разрешения осмотра ребенка детским психиатром.

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19794
  • Спасибо: 1811
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: Опекунский совет
« Reply #1 : 01 Серпня 2011, 13:34:57 »
А зачем Вам решение опекунского совета? Если это касается Вашего ребенка, то нужно только Ваше согласие. Если же нет, то лучше позвоните Служба у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради.м. Чернігів, проспект Перемоги, 141. Начальник служби - Науменко Катерина Петрівна,кабінет 405, телефон 97-14-42. или Служба у справах дітей Новозаводської районної у місті Чернігові ради.м. Чернігів, вул. Щорса, 19.Начальник служби – Зінченко Олена Георгіївна,
кабінет 308, телефон 774-959.
Вот в Законе "Про психіатричну допомогу"  расписаны все варианты:
 Стаття 11. Психіатричний огляд
     Психіатричний огляд проводиться з метою з'ясування: наявності чи  відсутності  в особи психічного розладу,  потреби в наданні їй психіатричної допомоги,  а також для  вирішення  питання  про  вид такої допомоги та порядок її надання.
     Психіатричний   огляд   проводиться   лікарем-психіатром   на прохання  або за усвідомленою згодою особи; щодо особи віком до 14 років  (малолітньої  особи) - на прохання або за згодою її батьків чи   іншого   законного   представника;  щодо  особи,  визнаної  у встановленому  законом  порядку недієздатною, - на прохання або за згодою її опікуна. У разі незгоди одного із батьків чи відсутності батьків  або  іншого  законного  представника  психіатричний огляд
неповнолітнього здійснюється за рішенням (згодою) органів опіки та піклування,  яке  може  бути  оскаржено  до  суду. { Частина друга статті  11  із  змінами,  внесеними  згідно  із  Законом  N 1033-V
( 1033-16 ) від 17.05.2007 }
     Психіатричний огляд   особи   може   бути  проведено  без  її усвідомленої згоди або  без  згоди  її  законного  представника  у випадках,  коли  одержані  відомості  дають  достатні підстави для обгрунтованого припущення про наявність у особи тяжкого психічного розладу, внаслідок чого вона:
     вчиняє чи  виявляє  реальні  наміри  вчинити дії,  що являють собою безпосередню небезпеку для неї чи оточуючих,
або      неспроможна самостійно  задовольняти  свої  основні   життєві потреби на рівні, який забезпечує її життєдіяльність,
або      завдасть значної  шкоди   своєму   здоров'ю   у   зв'язку   з погіршенням  психічного  стану  у  разі ненадання їй психіатричної допомоги.
     Рішення про  проведення  психіатричного  огляду  особи без її усвідомленої  згоди  або  без  згоди  її  законного   представника приймається  лікарем-психіатром за заявою,  яка містить відомості, що дають достатні підстави для такого  огляду.  Із  заявою  можуть звернутися  родичі  особи,  яка  підлягає  психіатричному  огляду, лікар, який має будь-яку медичну спеціальність, інші особи.
     Заява про психіатричний огляд особи без її усвідомленої згоди або  без  згоди  її  законного  представника повинна бути подана у письмовій   формі   та   містити   відомості,   що   обгрунтовують необхідність  психіатричного огляду і вказують на відмову особи чи
її  законного  представника  від  звернення  до  лікаря-психіатра. Лікар-психіатр має право робити запит щодо надання йому додаткових медичних   та   інших   відомостей,   необхідних   для   прийняття відповідного рішення.
     У невідкладних випадках,  коли за одержаними відомостями,  що дають  достатні  підстави  для   обгрунтованого   припущення   про наявність у особи тяжкого психічного розладу, внаслідок чого вона: вчиняє чи виявляє реальні наміри вчинити  дії,  що  являють  собою безпосередню  небезпеку  для  неї  чи  оточуючих,  або неспроможна самостійно задовольняти свої основні  життєві  потреби  на  рівні, який забезпечує її життєдіяльність,  заява про психіатричний огляд особи може бути усною.  У  цих  випадках  рішення  про  проведення
психіатричного  огляду  особи  без  її  усвідомленої згоди або без згоди її  законного  представника  приймається  лікарем-психіатром самостійно і психіатричний огляд проводиться ним негайно.
     У випадках,  коли  відсутні  дані,  що свідчать про наявність обставин,  передбачених абзацами другим та третім частини  третьої цієї  статті,  заява  повинна  бути  подана  у  письмовій формі та містити відомості, що обгрунтовують необхідність проведення такого
огляду.    У   разі   встановлення   обгрунтованості   заяви   про психіатричний огляд особи без її усвідомленої згоди або без  згоди її  законного  представника  лікар-психіатр  направляє  до суду за місцем проживання цієї особи заяву про  проведення  психіатричного огляду  особи  в примусовому порядку.  До заяви додається висновок лікаря-психіатра,  який  містить  обгрунтування  про  необхідність проведення такого огляду,  та інші матеріали.  Психіатричний огляд особи проводиться  лікарем-психіатром  у  примусовому  порядку  за рішенням суду.
     Лікар-психіатр перед    проведенням   психіатричного   огляду зобов'язаний відрекомендуватися особі, яка підлягає огляду, або її законному  представнику як лікар-психіатр,  назвати своє прізвище, місце роботи та викласти мету огляду.
     Дані психіатричного огляду з висновком  про  стан  психічного здоров'я  особи,  а також причини звернення до лікаря-психіатра та медичні рекомендації фіксуються у медичній документації.
     Умисне подання  заяви  про  психіатричний  огляд  особи,   що містить  завідомо  неправдиві  або  неточні  відомості  щодо стану психічного здоров'я цієї особи,  тягне за собою  відповідальність, передбачену законом.

frendlena

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Спасибо: 130
  • Стать: Жіноча
  • 0937613103
Re: Опекунский совет
« Reply #2 : 01 Серпня 2011, 16:29:09 »
Я уже сегодня побывала в службе у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради.м. Чернігів. Сказали, просто так они разрешения не дают, все равно будут искать моего бывшего мужа, чтобы взять его согласие и лучше будет если он мне сам даст нотариально заверенное разрешение принимать самой решение относительно детей. Вообщем, позвонила бывшей свекрови, чтобы она ему передала, когда появится. А детский психиатр осматривает ребенка, если есть согласие 2-х родителей или опекунского совета (если папа согласие не дает). Короче, папа участия никакого в жизни детей не принимает, а бумага нужна. :walldash:Спасибо за консультацию.

valka13

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 10836
  • Спасибо: 593
  • Стать: Жіноча
Re: Опекунский совет
« Reply #3 : 01 Серпня 2011, 16:36:05 »
да, нам тоже сказали к психиатру всей семьей идти :walldash: обычная формальность...а для некоторых волокиты не оберешся

Natik

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1135
  • Спасибо: 78
  • Стать: Жіноча
  • 0634119772; 0991363694
Re: Опекунский совет
« Reply #4 : 01 Серпня 2011, 20:04:45 »
Я уже сегодня побывала в службе у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради.м. Чернігів. Сказали, просто так они разрешения не дают, все равно будут искать моего бывшего мужа, чтобы взять его согласие и лучше будет если он мне сам даст нотариально заверенное разрешение принимать самой решение относительно детей. Вообщем, позвонила бывшей свекрови, чтобы она ему передала, когда появится. А детский психиатр осматривает ребенка, если есть согласие 2-х родителей или опекунского совета (если папа согласие не дает). Короче, папа участия никакого в жизни детей не принимает, а бумага нужна. :walldash:Спасибо за консультацию.
В ДП №2 есть психиатр, были на приеме без записи и очереди ( нам посоветовал невропатолог обратиться с нервным тиком глаза ( на фоне переживания по поводу экзаменов начал дергаться глаз у старшего сына)
Поможет информация или нет, но написала, что знаю

ПуП$ик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1738
  • Спасибо: 642
  • Стать: Жіноча
Re: Опекунский совет
« Reply #5 : 01 Серпня 2011, 20:07:06 »
да, нам тоже сказали к психиатру всей семьей идти :walldash: обычная формальность...а для некоторых волокиты не оберешся
ой, Валя, не скажи, что формальность. мы с мужем сами вышли мокрые, так нас психиатр загонял!
мои остатки игрушек!! http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=131428.0
шапки и ремни Лекс,остатки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=66622.0

frendlena

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Спасибо: 130
  • Стать: Жіноча
  • 0937613103
Re: Опекунский совет
« Reply #6 : 01 Серпня 2011, 21:41:31 »
Я уже сегодня побывала в службе у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради.м. Чернігів. Сказали, просто так они разрешения не дают, все равно будут искать моего бывшего мужа, чтобы взять его согласие и лучше будет если он мне сам даст нотариально заверенное разрешение принимать самой решение относительно детей. Вообщем, позвонила бывшей свекрови, чтобы она ему передала, когда появится. А детский психиатр осматривает ребенка, если есть согласие 2-х родителей или опекунского совета (если папа согласие не дает). Короче, папа участия никакого в жизни детей не принимает, а бумага нужна. :walldash:Спасибо за консультацию.
В ДП №2 есть психиатр, были на приеме без записи и очереди ( нам посоветовал невропатолог обратиться с нервным тиком глаза ( на фоне переживания по поводу экзаменов начал дергаться глаз у старшего сына)
Поможет информация или нет, но написала, что знаю
Мы к первой относимся, даже не знаю есть ли у нас психиатр, я сразу на Щорса пошла.

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19794
  • Спасибо: 1811
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: Опекунский совет
« Reply #7 : 01 Серпня 2011, 22:16:22 »
Я уже сегодня побывала в службе у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради.м. Чернігів. Сказали, просто так они разрешения не дают, все равно будут искать моего бывшего мужа, чтобы взять его согласие и лучше будет если он мне сам даст нотариально заверенное разрешение принимать самой решение относительно детей. Вообщем, позвонила бывшей свекрови, чтобы она ему передала, когда появится. А детский психиатр осматривает ребенка, если есть согласие 2-х родителей или опекунского совета (если папа согласие не дает). Короче, папа участия никакого в жизни детей не принимает, а бумага нужна. :walldash:Спасибо за консультацию.
Не знаю, насколько это Вам поможет ???, но мой Вам совет - лишите его через суд родительских прав и сразу куча бумажных проблем у Вас исчезнет

valka13

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 10836
  • Спасибо: 593
  • Стать: Жіноча
Re: Опекунский совет
« Reply #8 : 02 Серпня 2011, 00:12:28 »
да, нам тоже сказали к психиатру всей семьей идти :walldash: обычная формальность...а для некоторых волокиты не оберешся
ой, Валя, не скажи, что формальность. мы с мужем сами вышли мокрые, так нас психиатр загонял!
а что он вас заставлял делать? я прям боюсь теперь ити  :D :Dя ж психопадка еще та :D :D O:-)

ПуП$ик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1738
  • Спасибо: 642
  • Стать: Жіноча
Re: Опекунский совет
« Reply #9 : 02 Серпня 2011, 09:17:47 »
эта процедура у нас длилась около получаса.он нас посадил под стенкой, малую к себе забрал и давай у неё все выспрашивать. потом стал показывать картинки на логику, потом говорит-расскажи стих. она рассказала четверостишие -не, говорит, это короткий, давай длиннее. она стала рассказывать стих про зиму (а проходили в августе), давай разбираться почему про зиму она выбрала. и т.д. и т.п. а у меня на тот момент ребёнок не выговаривал "р", и мы перед психиатром были у логопеда , она нас проверила и пишет,что речь соответствует возрасту.
психиатр сказал, что мама плохо занимается с ребёнком и у неё отставание по речи. это при том, что на тот момент ре знал все буквы, могла прочитать слог и цифры до 15! тут меня уже начало типать. говорю-вон, выше логопед пишет что речь у нас норма, а голосовой аппарат заканчиват формироваться в 6 годам и только после 6 лет, можно говорить о проблемах с речью, муж меня тихонько толкает, мол замолчи, а то не пройдём.
короче он расписал на пол страницы свои замечания.
мои остатки игрушек!! http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=131428.0
шапки и ремни Лекс,остатки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=66622.0

Виталинка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3958
  • Спасибо: 267
Re: Опекунский совет
« Reply #10 : 02 Серпня 2011, 09:20:54 »
Девочки, а зачем вы проходите психолога?  ???
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!

ПуП$ик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1738
  • Спасибо: 642
  • Стать: Жіноча
Re: Опекунский совет
« Reply #11 : 02 Серпня 2011, 09:23:32 »
это что бы попасть в спец. сад. вот у нас сад с вадами зору
мои остатки игрушек!! http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=131428.0
шапки и ремни Лекс,остатки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=66622.0

Виталинка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3958
  • Спасибо: 267
Re: Опекунский совет
« Reply #12 : 02 Серпня 2011, 09:30:12 »
Понятно. Конечно из прочитанного я понимаю что приём у этого врача не самый приятный. Хотя я вообще не понимаю зачем он, если у ребёнка проблемы со зрением, а не с развитием.
Немного не по теме, но у меня муж по работе должен проходить психиатра, так вот за все годы он не встречал ни одного нормального врача, говорит они все нервные какие-то и раздражённые
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!

ПуП$ик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1738
  • Спасибо: 642
  • Стать: Жіноча
Re: Опекунский совет
« Reply #13 : 02 Серпня 2011, 09:32:45 »
видимо считают, что если есть одна проблема, может есть ещё какая.
 а то, что говорит твой муж-чистая правда, ну  с нездоровым рвением он у нас провел прием
мои остатки игрушек!! http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=131428.0
шапки и ремни Лекс,остатки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=66622.0

Draconfly

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 816
  • Спасибо: 70
  • Стать: Жіноча
  • NatalYa
Re: Опекунский совет
« Reply #14 : 02 Серпня 2011, 15:08:10 »
Лично мы вышли от психиатра с ощущением того, что у ребенка проблемы, у меня проблемы, у мужа проблемы, и даже у кошки в нашей семье огромные проблемы с психикой, но как "успокоил" врач - "мы вас вылечим".... Вообщем, разошлись мы с психиатром не довольные друг другом.

Kupi.cn.ua