Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Чому лікарі не знімають взуття?  (Прочитано 10478 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Чому лікарі не знімають взуття?
« : 17 Жовтня 2013, 16:54:04 »
Цікаво це тільки мене одну так дратує, коли викликаєш лікаря додому, а він заходить у квартиру і не знімаючи взуття прямо у кімнату до дитини. Ну, ще коли на вулиці сухо, то так, а коли взимку, чи після дощу? У нас не прийнято ходити у взутті по квартирі, думаю, що у більшості сімей також. Я себе на силу стримую >:(. А як ви до цього ставитесь?

irish202

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1034
  • Спасибо: 96
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #1 : 17 Жовтня 2013, 16:58:30 »
ну, они ж типа жизнь спасают , вдруг не успеют пока обувь снимать будут.
как вариант - поставить стульчик в  прихожей и ребенка там смотреть. а вообще тоже всегда удивлялась.
но наша по-моему все-таки стала снимать
или держать бахилы наготове

mamanya

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9910
  • Спасибо: 928
  • Стать: Жіноча
  • Великими стали многие учителя, воскрес—только Один
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #2 : 17 Жовтня 2013, 17:04:24 »
Купите бахилы и будет вам счастье  ^-^  Сейчас продают бахилы в упаковке как маленький бинтик и стоят 80коп. Я накупила про запас и лежат себе в коридоре в ящичке. Выдаю всем ))
Я как-то дежурному врачу (наша участковая всегда с бахилами) пыталась подарить бахилы. Настаивала даже )) Но она сказала, что это пусть родители беспокоятся о чистоте, а не о она  ???
Роза Марковна, за шо Вы сейчас мечтаете больше всего?
— Больше всего я мечтаю за платье…
— За новое платье?
— Нет, не за новое – за влезть в старое…

Ира_Н.

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4629
  • Спасибо: 433
  • Стать: Жіноча
  • +380506338402
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #3 : 17 Жовтня 2013, 17:07:50 »
Наверное, потому что они спешат на следующий вызов, и , если вызывов много , а их , как правило очень много, то они не могут позволить себе терять несколько минут на то , чтобы разуться, а потом обуться.
Я отношусь к этому с пониманием. К приходу врача заворачиваю ковёр, а после ухода мою полы. Гораздо хуже, если врач не моет руки, это уже непростительная халатность.
Перманентный макияж , оформление бровей http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=90125.0

mamanya

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9910
  • Спасибо: 928
  • Стать: Жіноча
  • Великими стали многие учителя, воскрес—только Один
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #4 : 17 Жовтня 2013, 17:11:44 »
Цитувати
Гораздо хуже, если врач не моет руки, это уже непростительная халатность.

Нам как-то дежурный врач пыталась доказать, что руки у нее чистые и ребенку уже 3 года, потому руки она мыть не будет. Ото логика
Роза Марковна, за шо Вы сейчас мечтаете больше всего?
— Больше всего я мечтаю за платье…
— За новое платье?
— Нет, не за новое – за влезть в старое…

She-Wolf__,,,^._.^,,,__

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 17459
  • Спасибо: 766
  • Все ВСЕГДА заканчивается хорошо!!! :)
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #5 : 17 Жовтня 2013, 17:23:21 »
Купите бахилы и будет вам счастье  ^-^  Сейчас продают бахилы в упаковке как маленький бинтик и стоят 80коп. Я накупила про запас и лежат себе в коридоре в ящичке. Выдаю всем ))
+1
мысль такая родилась, но еще не запаслась  :D

и не только врачам, но и различным мастерам, контролерам и т.п.  8)

Об оплате и раздаче, пожалуйста, в личку.

Sveta Trn

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2621
  • Спасибо: 257
  • Стать: Жіноча
  • Моя семья-моё богатство )
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #6 : 17 Жовтня 2013, 17:30:33 »
Я к тому с пониманием не отношусь :(,у меня участковая наша всегда в бахилах,но вот когда приходили другие,по покрытию(а оно у меня светло зеленого цвета), которое я не могу завернуть, в грязной обуви >:D,блин убить хотелось,поэтому у меня ,как и у Лены теперь лежат  бахилы на всяк "випадок",заставляю одевать,к слову, не все этим довольны,но мне по фиг :P

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #7 : 17 Жовтня 2013, 17:31:32 »
Наверное, потому что они спешат на следующий вызов, и , если вызывов много , а их , как правило очень много, то они не могут позволить себе терять несколько минут на то , чтобы разуться, а потом обуться.
Я отношусь к этому с пониманием. К приходу врача заворачиваю ковёр, а после ухода мою полы. Гораздо хуже, если врач не моет руки, это уже непростительная халатность.
Ні, з розумінням до цього я поставитись не можу.  А як ж те, що Камаровський говорив, що із взуттям кокони, чи як там їх називають, лямблій потрапляють?
Ну, балдахіни як варіант, напевно мають бути на поготові.

Инуська

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 15890
  • Спасибо: 938
  • Стать: Жіноча
  • 0630758224 *тортики*
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #8 : 17 Жовтня 2013, 17:41:12 »
Нам как-то дежурный врач пыталась доказать, что руки у нее чистые и ребенку уже 3 года, потому руки она мыть не будет. Ото логика

У нас сразу после роддома, пришла участковая не снимая пальто  :walldash: я ели ее заставила снять,так она с психами швырнула его в порог  :D

alinamalina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2360
  • Спасибо: 110
  • Стать: Жіноча
  • Фитнес Тренер
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #9 : 17 Жовтня 2013, 18:38:18 »
Онлайн/офлайн .Фитнес тренер. Персональный тренинг. Корпоративный фитнес. Набор в группы (Районы: 5 углы,  Мегацентр)

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #10 : 17 Жовтня 2013, 19:04:19 »
Лікар має зняти верхній одяг й помити (обробити антисептиком) руки. А от роззуватися - ні. Розумію невдоволення матерів. Якщо хочете чистоти в домі - або загорніть килим (щоб можна було потім помити підлогу), або застеліть його газетами (якщо загорнути неможливо), або запропонуйте лікарю бахіли (не думаю, що маючи 10 викликів щодня, лікар отримує в своїй поліклініці стільки ж пар бахіл щоденно; а зняту з вуличного взуття нечисту пару бахіл класти в сумку до фонендоскопа (щоб одягти їх на наступному виклику) лікар теж не буде...А вам купити одну пару - заради чистоти й комфорту в домі - не так вже й накладно). А як шкода грошей на бахіли, то хоч пару кульочків запропонуйте - на чоботи одягти... Так що, як писали Ільф й Петров, "спасение утопающих - дело рук самих утопающих". Тут нема ніякої спроби когось образити - чиста житейська логіка. Й без особливих затрат. Та й , пардон, уявіть себе на місці лікаря: в кожній хаті ви "кланяєтесь", розкриваючи "блискаку" на кожному чоботі, а потім робите ту ж маніпуляцію, закриваючи замок на взутті. Й так на кожному виклику. Яка спина й яке взуття таке витримає довго? Тому не варто ображатися на медиків з поліклініки. От як ви домовитеся з приватним лікарем - це вже ваша справа. Дехто з них й роззувається.  :)
« Останнє редагування: 17 Жовтня 2013, 19:28:46 від злобный тролль »

Меланжик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4551
  • Спасибо: 275
  • Стать: Жіноча
  • Аліна
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #11 : 17 Жовтня 2013, 19:08:19 »
мене  це завжди просто бісило, та стримувала себе- як я не додумалось бахіли купити :-\
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.


Роблю солодкі букети!

Таня Н

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3322
  • Спасибо: 599
  • Стать: Жіноча
  • 0665667418, 0635880059
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #12 : 17 Жовтня 2013, 19:28:50 »
У меня дома бахилы уже давно заготовлены на всяк случай 8) Сразу после родов пришла педиатр и поперлась в спальню с сапогах. Я в шоке была :walldash: А потом приходила уже наша участковая, так она снимала обувь, но сказала на следующий раз купить ей бахилы. А медсестра всегда обувь снимала.

натаха78

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 186
  • Спасибо: 7
  • 0688067440
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #13 : 17 Жовтня 2013, 19:48:25 »
Я сразу купила бахилы и у нас проблем по этому поводу не было,а вот частный врач, всегда снимает обувь.

Seamni

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8198
  • Спасибо: 910
  • Стать: Жіноча
  • об оплате и раздаче в личку
Re: Чому лікарі не знімають взуття?
« Reply #14 : 17 Жовтня 2013, 19:53:09 »
и у нас для этих целей бахилы лежат :) даже летом

Kupi.cn.ua