Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Трагедия в общежитии на Попудренко (12.12.16)  (Прочитано 36280 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tiшka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8038
  • Спасибо: 1398
  • Стать: Жіноча
  • 0937743475 (viber) Оля
ТЕМА ОТКРЫТА С ЦЕЛЬЮ ПОМОЧЬ ЛЮДЯМ, КОТОРЫЕ ПРОЖИВАЮТ В ЭТОМ ОБЩЕЖИТИИ - ЧИТАЕМ сообщения №1, 2, 3.   КОМУ КАКИЕ СООБЩЕНИЯ ВСТРЕЧАЮТСЯ О ПОМОЩИ - ПИШИТЕ В ТЕМУ, буду по возможности их размещать в начале этой темы

http://www.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/55622.html

О 16 год. 20 хв. 12 грудня у м. Чернігів на вул. Попудренка, 16 у чотириповерховій житловій будівлі в кімнаті на четвертому поверсі сталося обрушення плит перекриття. Внаслідок якого з першого по четвертий поверх (8 квартир) відбулось руйнування зовнішньої стіни з фасадної сторони.

О 18:36 з-під завалів дістали підлітка, 1999 року народження.
О 21:50 рятувальники звалили аварійну стіну будівлі на зовні.
Станом на 22:15 з-під завалів піднято тіло загиблої жінки, 1991 року народження.


погибшую полностью придавило плитой - без шансов. дочка 5 лет - 37 сад
осталась бабушка как уже писали

а мальчик в рубашке родился - ему только ноги придавило, все время был при сознании - только синяки у него
с перепугу врачи его в реанимацию, но счас уже в палату переведут


Вот про девочку Машеньку, мама которой погибла под завалами. Много писалось/ходило слухов про папу разных:
это кумовья моей подружки. Муж подружки крестил Машеньку. она рассказывает,пошли к Маше,она такая грустная,говорит,я знаю,что моей мамы уже нет. А папа говорит, что мама моя звездочка и она меня очень любит  :'( :'(

Маша с папой уже в селе,он ее забрал еще 13 декабря. Папа очень хороший и ответственный человек. С Настей в разводе не были,он сидел в селе,ногу поломал. И сейчас на костылях.
 
Подружка говорит,папа Маши- ПАПА с большой буквы. Говорит,и заплетет красиво,и выкупает,переоденет. Уверяет,что Маша в хороших руках. Понятно,что маму никто не заменит,но хороший папа тоже много значит!


Подробиці про обвал гуртожитку по вул. Попудренка, 16.
Як можна допомогти постраждалим?

https://www.youtube.com/watch?v=F8uvUNeatXs

ПОДРОБИЦІ ОБВАЛУ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ.ПОПУДРЕНКА,16. ОПЕРАЦІЯ ІЗ ПОРЯТУНКУ ПІД ЗАВАЛАМИ
https://www.youtube.com/watch?v=GdjvV24KGi0&feature=youtu.be


*********************************

Всі постраждалі мешканці можуть звертатися:

Лариса тел. (093)4140125. - координатор, мешканка будинку

- З усіх організаційних питань, у тому числі щодо розселення - до координаційної групи (відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради) - вул. Магістратська, 7 (приміщення міськради), каб. № 3, тел. 774-014.

- З усіх питань щодо організації доступу в пошкоджене приміщення для виносу речей – у відділ з питань надзвичайних ситуацій Управління ЖКГ (тел. 629-472).

- Для отримання матеріальної допомоги: оформлення заяви - у відділі звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9, тел. 676-476, 77-41-33, (04622) 4-00-45); одержання - у відділі обліку та звітності міської ради (вул.Магістратська,7, кім.45-46; тел. (0462) 77-41-00; (0462) 77-48-55).

- Для відновленням документів (паспортів) у разі втрати -  до територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби за місцем реєстрації особи. Для зареєстрованих у пошкодженому гуртожитку це Новозаводський районний відділ ДМСУ в Чернігівській області – вул. Старобілоуська, 4–а, тел. (0462) 67-62-22. При цьому постраждалі на Попудренка, 16 звільнені від усіх платежів, окрім вартості бланку паспорту (192 грн).  За інформацією міграційної служби, поки що до них звернулися з числа мешканців пошкодженого гуртожитку три особи. Двоє з них зареєстровані в Коропському районі, тому їм були дані роз'яснення щодо необхідних адрес і дій. Одна особа - з Чернігова - вже скоро одержить новий паспорт.
« Останнє редагування: 29 Травня 2017, 16:32:41 від Tiшka˙·٠• ♥♡ »

Tiшka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8038
  • Спасибо: 1398
  • Стать: Жіноча
  • 0937743475 (viber) Оля
ДЕВОЧКИ ПРАКТИЧЕСКИ ВСЕ ЖИЛЬЦЫ ДОМА ВЫБЕЖАЛИ НА УЛИЦУ ИЛИ ВЕРНУЛИСЬ С РАБОТЫ/УЧЕБЫ КТО В ЧЕМ БЫЛ. ДОМОЙ ИХ НЕ ПУСКАЮТ, НИЧЕГО ОТ ТУДА ПОКА БРАТЬ НЕЛЬЗЯ.
СООТВЕТСТВЕННО ИМ НУЖНО ВСЕ - ОДЕЖДА, ОБУВЬ, ЕДА, ДЕНЬГИ!!!

РАЗГОВАРИВАЛА ЛИЧНО С ДИРЕКТОРАМИ 10 (тут учиться 16 деток из общаги) И 20 ШКОЛ (тут 3 школьников), ЧТО РЯДОМ РАСПОЛОЖЕНЫ - ОНИ БУДУТ ПРИНИМАТЬ ЛЮБУЮ ПОМОЩЬ. В 10 ШКОЛЕ НЕСТИ ДИРЕКТОРУ (1 ЭТАЖ), В 20 ШКОЛЕ ЗАУЧУ ПО ВОСПИТАТ. РАБОТЕ (3 ЭТАЖ)



Девочки,sos, Любе Познацкой , жительнице рухнувшего дома ,та,что участвовала в Касается каждого(она в самом конце рассказывала о нач Жека)  нужен холодильник.Просила месяца на два  попользоваться,им диван -малютку и что-то еще дали на временное,а кастрюлю с супом некуда поставить.Может стоит у кого на балконе без дела,очень пригодился б.Может кто может помочь.Телефон для связи с ней дам.Они остались вообще без мебели,это их комнату видно на срезе.Буду благодарна.



Девочки, я прошу помощи для своей сотрудницы, Скворок Ирины, жительницы рухнувшего дома.
Ира на данный момент живет у знакомых. Самые необходимые вещи разрешили забрать. Должны дать комнату в общежитии на Шерстянке.
Ира живет одна, мама умерла у нее, работает она в нашей организации на полставки по договору, т.е. сегодня работает - а завтра могут не продлить договор.
Я прошу, если кому не жалко 5-10 гривен, помогите человеку! Номер ее карточки Приват 5168 7573 1359 3321
Ира очень хорошая девочка, но какая-то черная полоса в жизни у нее.
То мама умерла, потом с работы уволили (раньше она у нас офиц. работала), хотели с этого же общежития выселить, а тут и вообще такая ситуация с жильем.
Могу написать номер ее телефона и какую еще нужно информацию.



Девочки, скинули мне номер карты одной из пострадавшей. Правда и банк Ощад не совсем удобный для перевода.
Ее квартира полностью разрушена.
Жила с сыном и мужем



SOS! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! Обвал Попудренка,16

Реквізити для поповнення карткового рахунку в грн.:
Реквізити банку отримувача:
МФО300023
ОКПО  00039019
Транзитний рахунок 29241000050619
Назва банку: Чернігівське відділення ПАТ "Укрсоцбанк"
В призначення платежу вказати:
ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ СКР № 26251935043945  АКУЛЕНКО  СВІТЛАНА  ГРИГОРІВНА


Реквізити для допомоги мамі Світлані, донька, Анастасія, якої загинула вчора при обвалі буд.16, вул.Попудренка,м.Чернігів.
 Залишилась донька загиблої 5 рочки. Сім`я жила дуже  бідно. Кожна перерахована копійчина буде їм як рятувальний круг.


ЩОБ ПЕРЕКИНУТИ ЧЕРЕЗ ПРИВАТ:
через раздел "Платежи по Украине" я перечисляла. № счета получателя - № транзитного счета, Получатель - "ЧФ ПАТ "Укрсоцбанк". Назначение платежа, как указано в этом посте. МФО и ОКПО тоже в этом посте есть

« Останнє редагування: 25 Грудня 2016, 18:12:00 від Tiшka˙·٠• ♥♡ »

Tiшka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8038
  • Спасибо: 1398
  • Стать: Жіноча
  • 0937743475 (viber) Оля
Олександр Ломако (зам мера)
31 мин ·
Коротко і без емоцій про будинок на Попудренка, 16.
Міська влада та всі її служби, обладміністрація, МНС, поліція та інші провели колосальну роботу вчора вночі та сьогоді. Я вважаю, що зробили все можливе в цій ситуації.
Дівчинка, мати якої загинула в цій надзвичайній ситуації зараз перебуває з батьком в Ніжинському районі. Він сьогодні був у міській раді після чого забрав доньку в садочку.
Головна задача, яку поставив вчора міський голова була оперативно виконана. Ніхто на вулиці не залишився. Зараз майже 100 людей міська влада забезпечила тимчасовим житлом в готелях міста та забезпечила харчуванням. Вирішується питання з тимчасовим розселенням по гуртожиткам. Тепер головне завдання - відновлення будинку (якщо це можливо) або пошук іншого житла для сімей. Це складний процес який займе досить багато часу.
Відкриті рахунки для благодійної допомоги, складений список необхідних речей, проводиться їх збір.
Виключені факти мародерства, з завтрашнього дня мешканці отримають доступ до своїх помешкань за речами та документами. Будинок перебуває під постійною охороною поліції.
Цілий день ми провели в спілкуванні з мешканцями постраждалого будинку. Вже на днях вони почнуть отримувати матеріальну допомогу.
Всі питання вирішуються в робочому порядку. На жаль, загинула молода дівчина. 4-х річна дитина залишилася без матері... Це велика втрата, яку нічим не можна компенсувати. Ще раз висловлюю співчуття всім рідним та близьким Анастасії Дерев'янко...
Найпростіше в цій ситуації шукати винних. Можна, як деякі ЗМІ вдатися до гучних заголовків: "Скільки людей повинно загинути, щоб звільнили ...?". Але я закликаю спробувати тверезо розібратися.
Тут є дві головні позиції.
Перша. Звільнення будь-якого чиновника не вирішить проблеми житлового фонду міста. У нас понад 100 будинків, які можна вважати старими, негідними від старості. Ще майже 350 - "хрущовок" та "сталінок", термін експлуатації яких минув 10 і більше років. Це не враховуючи одноповерхових будинків, які побудовані на початку XX століття. За оцінкою міського голови їх відновлення коштує мінімум 2 мільярди гривень. Таких коштів у нас немає. Це питання загальнодержавного значення.
Будинок на Попудренка збудований в кінці 60-х з порушеннями. Він "тріщав" з кінця 80-х років. На баланс місто забрало його в 2009 році, коли збанкротувала швейна фабрика.
Ясно, що питань до будівельників, проектантів, а також комісії, яка приймала його на баланс міста може бути багато. Так само, запитання можна адресувати КП "Новозаводське", яке обслуговувало будинок. Але об'єктивно, що міг зробити ЖРЕД? Закликати жильців виселятися, адже будинок аварійний і потребує реконструкції чи знесення. Яка була б реакція і результат? Точно такий, що стався вчора.
Можливо, це спрощено, але об'єктивно.
Друга позиція. Поки ми всі не усвідомимо, що наше житло - це наша відповідальність, ситуація з станом житлового фонду не зміниться.
Майже всі квартири на Попудренка, 16 були приватизовані. До кого підуть мешканці приватного будинку, який в один момент завалиться? Кого будуть звинувачувати? Там зовсім інше сприйняття приватної власності.
Що зробили власники, щоб вирішити проблему СВОГО майна, крім усних звернень до КП "Новозаводське" в день трагедії?
ЖРЕД нічого не робив? Ок! Створіть ОСББ, найміть управляючу кампанію та відмовтеся від послуг неефективного управлінця. Але треба зробити перший крок і взяти відповідальність на себе. Потім по програмі 80/20 отримайте фінансування на капітальний ремонт з міського бюджету.
Тільки відповідальні громадяни змінять цю країну.
Тільки відповідальні власники вирішать накопичені роками проблеми житлового фонду.
Я не намагаюся перекласти проблеми виключно на мешканців. Але треба усвідомити, що в тарифі за комунальні послуги немає капітального ремонту. Відповідно, і юридичниї підстав його виконувати. Сьогодні міський голова дав доручення провести обстеження всього житлового фонду міста. Можливо, його результатом стане міська програма по реконструкції аварійних та застарілих будинків. Це потребуватиме колосальних коштів, які заплатять мешканці всього міста. Наскільки це справедливо - окреме питання.
Але я хочу, щоб всі просто усвідомили, що простих відповідей тут немає.
« Останнє редагування: 13 Грудня 2016, 22:59:37 від Tiшka˙·٠• ♥♡ »

She-Wolf__,,,^._.^,,,__

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 17459
  • Спасибо: 766
  • Все ВСЕГДА заканчивается хорошо!!! :)
Несколько цитат
тсн про нас
http://tsn.ua/ukrayina/uves-problemniy-gurtozhitok-u-chernigovi-mozhe-obvalitisya-z-hvilini-na-hvilinu-845489.html


http://hvylya.net/news/digest/goschs-nazvala-prichinu-obrusheniya-obshhezhitiya-v-chernigove.html

смотрела самые первые видео - ни один жилец не вспомнил ни про какой взрыв, а у мчс  это главная причина   :walldash:


Здесь есть видео https://www.facebook.com/TVDNET/


ПОДРОБИЦІ ОБВАЛУ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ.ПОПУДРЕНКА,16. ОПЕРАЦІЯ ІЗ ПОРЯТУНКУ ПІД ЗАВАЛАМИ
https://www.youtube.com/watch?v=GdjvV24KGi0&feature=youtu.be

Об оплате и раздаче, пожалуйста, в личку.

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
какие-то списки есть? кому что и сколько собирать? карта к примеру?
Вайбер 0937717795 Катя

njanja

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1042
  • Спасибо: 70
  • Стать: Жіноча
  • Я Аня)))Ко мне на ТЫ)) 0933691407
То-есть пока пункт для приема помощи - 4 класс 10-й школы?
На сколько я поняла из поста Кати  в ФБ, то там просто живут ученики из класса и они собирают помощь конкретно им.


EL

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
напишите в заглавии, что "сбор помощи", а не просто обсуждение
чтоб люди откликались
и в первом сообщении сверху тоже обозначьте

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7886
  • Спасибо: 1350
  • Стать: Жіноча
какие-то списки есть? кому что и сколько собирать? карта к примеру?
Катюш, какие списки? Они еще даже не знают точно: всех ли достали? И кто там вообще живет!
Думаю, что об этом только завтра известно станет....... ::)

мандаринка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3582
  • Спасибо: 366
  • Стать: Жіноча
Буду следить до выяснения кому, куда и чем можно помочь  :-[
Оτ ∂ყωน ∂ყωεβңσ β ∂ყωყ!

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Катюш, какие списки? Они еще даже не знают точно: всех ли достали? И кто там вообще живет!
Думаю, что об этом только завтра известно станет....... ::)
озвчили, что прописано 180, но и сами же сказали, что прописка и по факту разные вещи
по спискамто и расселяли... может где уже и есть
Вайбер 0937717795 Катя

фрукта

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11127
  • Спасибо: 1247
  • Стать: Жіноча
отм

Margaritka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3891
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Ждём новостей и списков необходимых вещей для помощи пострадавшим.

MANDRAGORA

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Спасибо: 1328
Думаю завтра-послезавтра картина немножко проясниться. Было-бы удобно знать кому что надо. Если форумчанки узнают о каких-либо потребностях потерпевших,  пусть здесь пишут,  а мы будем помогать... как всегда.. кто чем может.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7886
  • Спасибо: 1350
  • Стать: Жіноча
озвчили, что прописано 180, но и сами же сказали, что прописка и по факту разные вещи
по спискамто и расселяли... может где уже и есть
Ага! А расселили только 70 мест в гостиницах. (или ПО 70 мест в каждой)? ::)

Галчонок15

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 875
  • Спасибо: 378
  • Стать: Жіноча
  • мой тел. (063) 742 53 26
отм

Kupi.cn.ua