Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Маленький сирота нуждается в лечении (ЗАКРЫТ СБОР)  (Прочитано 5036 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

anya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1555
  • Спасибо: 80
  • Стать: Жіноча
СБОР ПОКА ПРЕКРАЩЁН(сообщение 20) - ЕСТЬ НАДЕЖДА НА БЕСПЛАТНУЮ ОПЕРАЦИЮ.

Сегодня прочитала на Черниговском сайте статью :'(  http://www.gorod.cn.ua/news_34954.html  Мальчик сирота и как никто нуждается в помощи и поддержке :'( :'(. Написала Лене (EL) так как думала, что только она может создавать темки в этом разделе, она немного занята, но я так поняла поддерживает идею. Уже ведь многим деткам помогали, а тут и сума не очень большая, может поможем хоть немного, так хочется, что бы ребёнок лишённый родительской любви и заботы, поправился.

С gorod.cn.ua:

 Средства можно передать следующими удобными для Вас способами:


 «За все потраченные средства будут отчитались. Каждая сумма будет документально подтверждена. Все отчеты Вы сможете найти на блоге - http://det-dom.blogspot.com/
 Готов дополнительно ответить на все вопросы», - сообщает Дмитрий Кошляк.

 Обращаться с вопросами и предложениями можно по следующим контактам:
 Тел. +38 (063) 243-9545
 Skype d.koshlyak
 Email: dd@likarinfund.org
« Останнє редагування: 29 Червня 2012, 14:13:56 від EL »

anya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1555
  • Спасибо: 80
  • Стать: Жіноча
Скопировать из статьи документ не получилось, но я написала координатору и надеюсь он даст информацию и вышлет выписку. Если не ответит завтра перезвоню.

anya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1555
  • Спасибо: 80
  • Стать: Жіноча
Алуся, спасибо исправила, открывается.

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
Мої вітання. Я координатор та волонтер дитячого будинку, де знаходиться Коля. Тепер мені нарешті стало зрозуміло чому більшість коштів переказується з вашого регіону. Щиро дякую всім хто відгукнувся та допоміг. Зараз вже зібрано майже 14500 грн.
Зараз Колю перевели до дитячого будинку і помістили в окрему кімнату. Він дуже часто хворіє, тому потрібно його поберегти до операції. До цього він знаходився в Чернігівській лікарні. Повертатись не дуже хотів))) У вас гарні і добрі лікарі. Він зустрічав своє день народження у Чернігові і йому персонал лікарні влаштував там справжнє свято.
Збір коштів продовжується. Поки є всі шанси зібрати потрібну суму. З 10 травня лікарі дадуть список медикаментів та іншого що потрібно буде до операції. З 14 травня госпіталізація.
Виписки можна знайти у мене на блозі (оскільки тут можна завантажувати файли маленького розміру) - http://det-dom.blogspot.com/2012/04/blog-post_20.html
Тут також можна і слідкувати за новинами та відстежувати кількість зібраних коштів. Можете задавати мені запитання. Радий буду на них відповісти.
Ще раз Вам дякую!

Инуська

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 15890
  • Спасибо: 938
  • Стать: Жіноча
  • 0630758224 *тортики*
Мой ребенок лежал в   хирургии,Коля частенько заходил к нам в палату,такой жизнерадостный и шустрый мальчик :super:Но сердце разрывалось когда малыш каждой медсестре говорил -МАМА :'(Дай ему Бог здоровья...
« Останнє редагування: 25 Квітня 2012, 23:52:16 від Инуська »

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
Мой ребенок лежал в   хирургии,Коля частенько заходил к нам в палату,такой жизнерадостный и шустрый мальчик :super:Но сердце разрывалось когда малыш каждой медсестре говорил -МАМА :'(Дай ему Бог здоровья...
Так, це проблема інтернатної системи. Дитина лише в підлітковому віці починає розуміти, хто такі мама і тато. Розуміти, але не відчувати. Інколи досі дивно коли 8-9-річна дитина незнайомих тьоть називає мамою. Дуже багато дітей думають, що мама це професія. Часом мені доводиться чути від дівчат, що вони точно не хочуть бути мамами коли виростуть, щоб не працювати в дитячому будинку.
« Останнє редагування: 26 Квітня 2012, 00:18:04 від d.koshlyak »

Світлана

  • Гість
я не знаю ,чи не побачила, чи просто не було цієї інформації, але цікавить питання: де будуть оперувати дитину? у Чернігові чи у Києві?

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
я не знаю ,чи не побачила, чи просто не було цієї інформації, але цікавить питання: де будуть оперувати дитину? у Чернігові чи у Києві?
Оперутвати будуть у Києві в ДКБ№1. Вони єдині, хто може робити такі операції. Випадок занадто склданий.

NafNaf

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 979
  • Спасибо: 186
  • Стать: Жіноча
  • Таня 063-014-34-74
Вибачте за тупе питання ::) А можна просто через платіжний термінал поповнити карту по номеру, щоб в банк не іти?

Світлана

  • Гість
ми живемо в Києві, можете на нас розраховувати. хто буде з ним після операції?

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
Вибачте за тупе питання ::) А можна просто через платіжний термінал поповнити карту по номеру, щоб в банк не іти?
Так, можна. Це найпростіший спосіб. В терміналі обираєте поповнення картки і вводите її номер. Дякую!

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
ми живемо в Києві, можете на нас розраховувати. хто буде з ним після операції?
З ним постійно знаходиться хтось з персоналу дитячого будинку. Змінюються дівчата раз на тиждень. Це дуже великий плюс. Оскільки мед.персоналу лікарні не вистачає на всіх дітей. Ну і ми також майже щодня до нього приїжджаємо. Колі вже робили перед новим роком операцію там. Не складну. Тоді ми справились своїми силами, в т.ч. і матеріально. Зараз ситуація зовсім інша...

Світлана

  • Гість
ще питання: оперуватиме Устенко?

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
ще питання: оперуватиме Устенко?
Оперувати буде Петербурзький.

Ванилька

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7869
  • Спасибо: 237
  • Стать: Жіноча
  • :)))
Перечислила сколько на карте не было. ::)


Kupi.cn.ua