Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ  (Прочитано 31919 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #120 : 23 Березня 2014, 10:36:08 »
Я вот еще заглянула недавно, что там в ЕГЭ. Набрела на сайт http://www.fipi.ru/os11/xmodules/qprint/afrms.php?proj=, там есть раздел Открытый банк заданий ЕГЭ / Математика. Все, естественно, на русском, но тоже можно заниматься. Дидактических материалов ведь все равно всегда мало, сколько бы не было  :D
Там такие разделы:
Алгебра
Уравнения и неравенства
Функции
Начала математического анализа
Геометрия
Элементы комбинаторики, статистики и теории вероятностей

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #121 : 23 Березня 2014, 10:38:37 »
И еще (у нас такое тоже есть, но только в виде пробного теста, а здесь по разделам)
Онлайн-тесты

Evgeniya_N

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Спасибо: 300
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #122 : 23 Березня 2014, 11:19:30 »
спасибо, сейчас своим студентам ссылки брошу!!  ;)
#LemilaShop - нижнее белье, с примеркой
Instagram
Viber

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #123 : 23 Березня 2014, 11:28:36 »
спасибо, сейчас своим студентам ссылки брошу!!  ;)
И Вам спасибо  :)

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча

Evgeniya_N

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Спасибо: 300
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #125 : 05 Квітня 2014, 00:53:25 »
Проведение ВНО в Украине под угрозой срыва из-за долгов

Вот это новость... Такого ещё не слышал) Что только не придумают))
#LemilaShop - нижнее белье, с примеркой
Instagram
Viber

Апрелька

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 219
  • Спасибо: 429
  • Стать: Жіноча
  • 093 55 68 498
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #126 : 09 Червня 2014, 17:24:01 »
ЗНО уже проходит.Всё благополучно.Сдали английский и украинский.Дочь говорит что: думала будет гораздо сложнее,а оно и не сложно:

milashkaV

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Спасибо: 46
  • 067-802-68-60 073-157-23-48
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #127 : 13 Жовтня 2014, 17:58:27 »
Девочки, может кто-то объяснит новшества ЗНО  ??? Почитали на osvita.ua, как-то все запутано.  :walldash: Детям 98г.р. постоянно везет-все эксперименты на них проводят >:D

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #128 : 13 Жовтня 2014, 20:07:49 »
Девочки, может кто-то объяснит новшества ЗНО  ??? Почитали на osvita.ua, как-то все запутано.  :walldash: Детям 98г.р. постоянно везет-все эксперименты на них проводят >:D
Почитайте здесь. Вроде, доступно и о главном http://www.unian.ua/society/994128-u-2015-rotsi-u-zno-vvedut-obovyazkovi-testi-z-ukrajinskoji-movi-ta-literaturi.html

Оксана1310

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 118
  • Спасибо: 20
  • Стать: Жіноча
  • 0977212408 Оксана
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #129 : 16 Жовтня 2014, 15:54:07 »
Репетитор (мужчина) подготовит вашего ребёнка к сдаче ЗНО по истории Украины. Умеренные цены. Район гост. Градецкий.
т. 80958738369 Роман Николаевич

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #130 : 16 Жовтня 2014, 16:21:33 »
Девочки, может кто-то объяснит новшества ЗНО  ??? Почитали на osvita.ua, как-то все запутано.  :walldash: Детям 98г.р. постоянно везет-все эксперименты на них проводят >:D
Вот еще инфа
Цитувати
Тест із української мови та літератури буде складатись з двох частин: "Базовий" і "Поглиблений рівень". Базовий рівень тесту будуть складати всі абітурієнти, незалежно від того, на яку спеціальність вони будуть подавати документи. Також базовий рівень тесту будуть складати всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів, як ДПА. З цією метою у тесті базового рівня будуть визначені завдання ЛИШЕ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Поглиблений рівень тесту з української мови та літератури складатимуть абітурієнти, які вступатимуть на спеціальності, для яких поглиблений рівень вимагатимуть Правила прийому до конкретного університету. За виконання частини тесту базового рівня абітурієнти отримають два результати : один за 12-бальною шкалою для ДПА, а другий за шкалою 100-200 балів для вступу до університетів. За виконання поглибленого рівня також буде визначатися два результати за шкалою від 100 до 200 балів: за базову частину та за поглиблену. Для тих, хто складатиме тест з української мови та літератури для вступу до університету, в базовій частині буде визначений поріг "склав/не склав" за методикою, про яку я вже писав.
Стосовно тесту з математики, то тут ситуація дещо простіша. Він також складатиметься з базової та поглибленої частини. Його абітурієнти будуть складати так як і двохрівневий тест з української мови та літератури. Оцінюватися буде аналогічно. Але у ньому не буде завдань для ДПА.
Технологія складання двохрівневих тестів орієнтовно буде такою.
Під час реєстрації абітурієнт зазначає, якого рівня (базового чи поглибленого) він буде складати тест. У пункті тестування він отримає зошит із тестом відповідного рівня. Для тесту поглибленого рівня буде визначений додатковий час для його складання. Тестування відбуватиметься не в школах, де навчаються абітурієнти, а в пунктах тестування."

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #131 : 28 Січня 2015, 16:09:56 »
Результати ЗНО з української мови і літератури одночасно будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

Вот этот пункт вызывает смятение. Математику ждет та же участь. В итоге, придем к тому, что будет совершенно не важно, какие ты там оценки получал все 11 лет, важно, что ты получишь за тест ЗНО.
И как-то непродуманно с аттестатом, его совсем на второй план отодвинули...  :-\

Екатерина4444

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 573
  • Спасибо: 117
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #132 : 30 Січня 2015, 00:27:13 »
Дивлячись на зміни в ЗНО, констатую: не хочуть, щоб діти писали переказ в 11 класі - зробіть тести, як із усіх інших предметів. Для чого стільки "бредовых идей"?
Фаберлик -26%
http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=100049.0

Группа вайбер - здесь быстрее отвечу!
Приєднуйся у Viber до Фаберлик https://invite.viber.com/?g2=AQAhRAnLgd6nBknduGBMCMS26n6sB2c9aD9gU2AnOoCBEdO3HjoqJ3wV%2FuFWSd%2Bo

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #133 : 30 Січня 2015, 12:54:04 »
І багато інших моментів, які не зовсім зрозуміло як будуть регламентуватися.
От, наприклад, я для себе так і не знайшла відповіді на запитання: якщо здавати поглиблений рівень і отримати за нього результат, а при вступі необхідно лише базовий рівень, то як можна виокремити базовий результат із поглибленого?
Припустимо, якщо захочеться взяти високу планку і перевірити себе та здавати поглиблений рівень.
Але результати здачі поглибленого рівня не дуже і вузу цей поглиблений рівень не потрібен, а лише базовий. То як виокремити  чи розмежувати ці рівні? Я не знаю.
Те дети, которые выберут углубленный уровень будут просто писать дольше. Писать они будут вместе с теми, кто выбрал базовый уровень, получат тесты из двух частей сразу в начале тестирования, но по истечению времени для написания базового уровня у детей всех соберут базовый уровень. Те, кто выбрал углубленный, продолжат работать над второй частью работы. Если правильно поняла, то и оцениваться базовый уровень будет отдельно.

Екатерина4444

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 573
  • Спасибо: 117
Re: ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
« Reply #134 : 12 Лютого 2015, 00:53:07 »
Проблема в тому, що час на базовий рівень зменшили на півгодини (від 3 годин до 2,5), а завдань стільки ж. Із практики знаю, що не кожній дитині під силу встигнути все виконати.
Фаберлик -26%
http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=100049.0

Группа вайбер - здесь быстрее отвечу!
Приєднуйся у Viber до Фаберлик https://invite.viber.com/?g2=AQAhRAnLgd6nBknduGBMCMS26n6sB2c9aD9gU2AnOoCBEdO3HjoqJ3wV%2FuFWSd%2Bo

Kupi.cn.ua