Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: второй иностранный язык  (Прочитано 17181 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

balabenuk

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 142
  • Спасибо: 23
  • Стать: Жіноча
  • 063 88 62 567,Ольга
Re: второй иностранный язык
« Reply #135 : 12 Листопада 2014, 12:37:57 »
Що нас не вбиває,те робить нас сильнішими.

Tetyanka1805

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1252
  • Спасибо: 145
  • 097-835-26-16
Re: второй иностранный язык
« Reply #136 : 12 Листопада 2014, 12:46:02 »
І все на світі треба пережити, бо кожен фініш — це по суті старт.
І наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт...

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: второй иностранный язык
« Reply #137 : 12 Листопада 2014, 15:02:06 »
Те,що Ви вказали на моі помилки, показуе Вашу уважність і грамотність :super:.але Ви пишеться з великоі букви і ставиться ... з крапки,а не більше.можливо Ви як і я пишете з планшета і швидко ,поки діти сплять.І я володію і рос мовою,так як часто бувала в Москві і в мене там куча друзів і родичів і англ,не вільно,але спілкуватися на ній можу непогано.Ps як казав мій друг з Москви-то ми думаемо ,що говоримо на рос мові,він побував в Чернігові і сказав,що дуже безграмотно люди гворять. Не вміете-не говоріть або вивчіть. Такі його слова
"Ви" не завжди пишеться з великої літери...... Усе залежить від того, що хочете цим сказати. Чи це - лише звичайний займенник, чи це - велика повага до людини. А крапки......... Так. За правилами граматики - треба лише три ставити. А в інтернеті, коли намагаєшся передати емоції, паузу - ставиш, іноді, й більше.
З приводу решти, то я з вами дуже згодна. Коли ще в дитинстві я приїхала до Чернігова, то була дуже здивована тією російською мовою, яку почула. Вона ще тоді, за радянських часів, була дуже спотворена місцевим діалектом. Та й зараз, коли діти начебто розмовляють вдома та у дворі російською, а у школі її не вивчають - взагалі народжується нова мова - російсько-українсько-білоруський суржик........... :D
« Останнє редагування: 12 Листопада 2014, 16:15:48 від bigfire »

balabenuk

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 142
  • Спасибо: 23
  • Стать: Жіноча
  • 063 88 62 567,Ольга
Re: второй иностранный язык
« Reply #138 : 13 Листопада 2014, 10:16:09 »
 O:-)
"Ви" не завжди пишеться з великої літери...... Усе залежить від того, що хочете цим сказати. Чи це - лише звичайний займенник, чи це - велика повага до людини. А крапки......... Так. За правилами граматики - треба лише три ставити. А в інтернеті, коли намагаєшся передати емоції, паузу - ставиш, іноді, й більше.
З приводу решти, то я з вами дуже згодна. Коли ще в дитинстві я приїхала до Чернігова, то була дуже здивована тією російською мовою, яку почула. Вона ще тоді, за радянських часів, була дуже спотворена місцевим діалектом. Та й зараз, коли діти начебто розмовляють вдома та у дворі російською, а у школі її не вивчають - взагалі народжується нова мова - російсько-українсько-білоруський суржик...........
Точно,проблемка не тільки нашоі краіни.в Росіі теж я стільки суржиків,діалектів,назвіть як хочете почула...залежало від регіону,та й москвичів завжди впізнаеш по співучості.в англ мові те ж саме.американці говорть інакше ніж англійці.та й вчимо ми правильній вимові,а в житті вони говорять трошки інакше.е поняття літературноі мови,а е така якою спілкуемось кожного дня.але вивчати мови треба грамотно,це точно..а Ви я пишу з великоі літери завжди,так в школі вчили і якось відклалось.але пишу швидко і бувае як прочитаю написане
Що нас не вбиває,те робить нас сильнішими.

JuliaS

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 111
  • Спасибо: 11
Re: второй иностранный язык
« Reply #139 : 22 Січня 2015, 10:51:09 »
Самому выучить французский язык будет сложно, там правильное произношение звуков нужно знать.
что касается звуков, то есть аудиозаписи, также ребенок, выучивший на уроке правильное произношение, может научить и маму

JuliaS

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 111
  • Спасибо: 11
Re: второй иностранный язык
« Reply #140 : 22 Січня 2015, 11:08:49 »
Те,що Ви вказали на моі помилки,показуе Вашу уважність і грамотність :super:.але Ви пишеться з великоі букви і ставиться ... з крапки,а не більше.можливо Ви як і я пишете з планшета і швидко ,поки діти сплять.І я володію і рос мовою,так як часто бувала в Москві і в мене там куча друзів і родичів і англ,не вільно,але спілкуватися на ній можу непогано.Ps як казав мій друг з Москви-то ми думаемо ,що говоримо на рос мові,він побував в Чернігові і сказав,що дуже безграмотно люди гворять.Не вміете-не говоріть або вивчіть. Такі його слова
Родители моего мужа живут в селе под Черниговом, так там ни русский, ни украинский, а вообще не понятно что. И это было всегда, и до и во время СССР. Так что им вообще молчать, раз они не знают ни того, ни другого? Лично я одинаково отношусь ко всем людям, независимо от того, на каком языке разговаривают, и хочу, чтоб также относились и ко мне, то ли я на русском говорю или же  "по-черниговски".

Эля10

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 619
  • Спасибо: 49
  • Стать: Жіноча
  • Хочу и стремлюсь стать лучше!!!
Re: второй иностранный язык
« Reply #141 : 22 Січня 2015, 14:18:15 »
Родители моего мужа живут в селе под Черниговом, так там ни русский, ни украинский, а вообще не понятно что. И это было всегда, и до и во время СССР. Так что им вообще молчать, раз они не знают ни того, ни другого? Лично я одинаково отношусь ко всем людям, независимо от того, на каком языке разговаривают, и хочу, чтоб также относились и ко мне, то ли я на русском говорю или же  "по-черниговски".
Правильно, но самое главное, понимать, что тебе говорят, а также научиться слушать. А какие наречия у той или иной области страны - это не важно.

Екатерина4444

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 573
  • Спасибо: 117
Re: второй иностранный язык
« Reply #142 : 22 Січня 2015, 23:25:42 »
Мені здається, що запровадження росіської мови як другої іноземної - помилка. Її треба вчити як мову національних меншин, а другу іноземну - французьку або німецьку.
« Останнє редагування: 23 Січня 2015, 16:36:56 від Екатерина4444 »
Фаберлик -26%
http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=100049.0

Группа вайбер - здесь быстрее отвечу!
Приєднуйся у Viber до Фаберлик https://invite.viber.com/?g2=AQAhRAnLgd6nBknduGBMCMS26n6sB2c9aD9gU2AnOoCBEdO3HjoqJ3wV%2FuFWSd%2Bo

JuliaS

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 111
  • Спасибо: 11
Re: второй иностранный язык
« Reply #143 : 23 Січня 2015, 15:31:35 »
Мені здається, що запровадження росіської мови як другої іноземної - помилка. Її треба вчити як мову національних меншин, а друга іноземну - французьку або німецьку.
поддерживаю на 100%

yahelga

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3529
  • Спасибо: 807
  • Стать: Жіноча
  • Оля 0506603932,0633350848 прогрес,1го мая экомарке
Re: второй иностранный язык
« Reply #144 : 07 Лютого 2015, 23:36:41 »
Мені здається, що запровадження росіської мови як другої іноземної - помилка. Її треба вчити як мову національних меншин, а другу іноземну - французьку або німецьку.
+1
в нашем регионе русский и так на слуху, кто хочет владеть им в совершенстве - куча книг на русском, читайте, учите, думаю будет больше пользы чем от 2-3 уроков в неделю. а эти часы лучше посвятить действительно иностранному языку, хотябы представление получить о немецком, французском, можно и польский, многие сейчас в Польшу едут учиться

Эля10

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 619
  • Спасибо: 49
  • Стать: Жіноча
  • Хочу и стремлюсь стать лучше!!!
Re: второй иностранный язык
« Reply #145 : 08 Лютого 2015, 11:28:44 »
+1
в нашем регионе русский и так на слуху, кто хочет владеть им в совершенстве - куча книг на русском, читайте, учите, думаю будет больше пользы чем от 2-3 уроков в неделю. а эти часы лучше посвятить действительно иностранному языку, хотябы представление получить о немецком, французском, можно и польский, многие сейчас в Польшу едут учиться
Да, на сегодняшний день польский более актуален для изучения, полностью с вами согласна. Ведь действительно русский в нашей стране уже давно перешёл в разряд бытового языка, и если у кого то есть желание выучить его глубоко, это можно сделать в старших классах и самостоятельно, а вот польский, английский, немецкий и т. д. желательно учить с преподавателем, так как здесь нужна основа языка, а дальше можно уже и самим обучаться.

balabenuk

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 142
  • Спасибо: 23
  • Стать: Жіноча
  • 063 88 62 567,Ольга
Re: второй иностранный язык
« Reply #146 : 06 Березня 2015, 22:31:26 »
Правильно, но самое главное, понимать, что тебе говорят, а также научиться слушать. А какие наречия у той или иной области страны - это не важно.
згодна.я слухаю інтонацію ,з якою до мене говорять.це важливіше,ніж на якій мові
Що нас не вбиває,те робить нас сильнішими.

Natanj

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Спасибо: 31
  • Стать: Жіноча
  • Францу́зский язы́к 063 203 45 88
Re: второй иностранный язык
« Reply #147 : 21 Серпня 2017, 12:26:53 »
+1

У детей память хорошая, они лучше воспринимают и запоминают именно в этом возрасте, а сами уроки проходят в игровой форме.
Haтa  Францу́зский язы́к  063 203 45 88

ГенриетаЯ

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 40
  • Спасибо: 1
  • Стать: Жіноча
Re: второй иностранный язык
« Reply #148 : 25 Жовтня 2018, 17:12:00 »
Если получается изучать хорошо языки, то можно учить и третий и четвертый,  а если нет, то нет , не заставляйте

cooora

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 63
  • Спасибо: 28
Re: второй иностранный язык
« Reply #149 : 08 Грудня 2018, 08:50:56 »
Нужно исключить русский яз.  как второй иностранний

Kupi.cn.ua