Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: как бороться с отеками  (Прочитано 5036 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

maricka

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 69
  • Спасибо: 10
  • Стать: Жіноча
  • 0937880664 в личку про оплату!
как бороться с отеками
« : 15 Листопада 2015, 14:43:56 »
Девочки, делитесь опытом!
 Я на 39 неделе очень стала отекать, руки ватные. Назначили почечный чай, почитала эффект будет ч-з недели 2. Воду сильно не пью, не ем соленого. Моя врачиха  в ЖК стала меня пугать мол из-за отеков тяжело будет рожать.

bombon_dulce

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Спасибо: 4
Re: как бороться с отеками
« Reply #1 : 15 Листопада 2015, 15:46:34 »
Наверное, проще уже до родов дотерпеть, Вам совсем мало осталось... Я тоже сильно отекаю, пальцы согнуть не могу(( Мне еще месяц ходить... Сказали ограничить соль и контролировать кол-во воды, но я водохлеб(( Если почки не справляются, то можно лежать на левом боку, так они вроде меньше передавливаются и выводят жидкость

maricka

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 69
  • Спасибо: 10
  • Стать: Жіноча
  • 0937880664 в личку про оплату!
Re: как бороться с отеками
« Reply #2 : 16 Листопада 2015, 20:35:28 »
Та я просто как раз за последнюю неделю оочень отекла :cray2: летом и то легче было. Терплю, просто моя врач напугала мол очень тяжело из-за отеков будет рожать, сил мол не будет.

bombon_dulce

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Спасибо: 4
Re: как бороться с отеками
« Reply #3 : 17 Листопада 2015, 01:21:12 »
Та я просто как раз за последнюю неделю оочень отекла :cray2: летом и то легче было. Терплю, просто моя врач напугала мол очень тяжело из-за отеков будет рожать, сил мол не будет.
Они вообще очень любят пугать по поводу и без(((

kisulya

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 245
  • Спасибо: 99
Re: как бороться с отеками
« Reply #4 : 23 Лютого 2016, 15:04:30 »
я пью почечный чай фактически с середины Б, так как у меня отечность наследственная... но как мне врач объяснила, ей все равно что я хожу как хомяк, самое страшное если отечность перейдет на плаценту, тогда малыш будет получать меньше крови и пользы вместе с ней(((
О РАЗДАЧЕ и ОПЛАТЕ в личку пожалуйст

Данина мама

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 121
  • Спасибо: 2
  • 0937055617
Re: как бороться с отеками
« Reply #5 : 11 Квітня 2016, 14:44:34 »
Уже надо дождаться родов а потом все пройдет

татичка

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Спасибо: 0
Re: как бороться с отеками
« Reply #6 : 20 Квітня 2016, 10:27:57 »
знакомая говорила, что отёчность очень снимают тренировки в бассейне) очень хорошо помогало. Сама пока не пробовала :)

Ирина Чернигов

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Спасибо: 0
Re: как бороться с отеками
« Reply #7 : 26 Квітня 2016, 16:38:05 »
Мне конефрон назначили . Это таблетки по 2 т 3 р в день. Цена 55-60 грн. за 10 шт. Вроде безвредные. Я читала некоторые их по несколько месяцев пьют.А вопще  диета в таких случаях нужна.

ksenia-a

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Спасибо: 1
Re: как бороться с отеками
« Reply #8 : 27 Квітня 2016, 10:24:04 »
сейчас стараюсь пить меньше воды))

Janina

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Спасибо: 0
Re: как бороться с отеками
« Reply #9 : 21 Квітня 2018, 22:52:02 »
я пила не менее 2 литров воды в день и назначили тутукон, отечность ушла

Светлана1985

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 654
  • Спасибо: 90
  • Стать: Жіноча
  • 0632693924
Re: как бороться с отеками
« Reply #10 : 21 Травня 2018, 18:27:09 »
я купила чай с листьев брусники. Пила после Пасхи(когда сока томатного и жидкости напилась на природе ::)).Ноги отекли,что вен не видно было
Пропила пару дней утром и вечером по пакетику- и все ушло.


Nasta000

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Спасибо: 0
Re: как бороться с отеками
« Reply #11 : 15 Жовтня 2018, 19:17:51 »
пить меньше воды)

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: как бороться с отеками
« Reply #12 : 12 Листопада 2018, 21:42:20 »
Стільки міфів і безграмотної застарілої інформації про ці набряки  :(
Не полінюся і приведу пару абзаців з книги канадського акушера-гінеколога та дослідника з Mount Sinai Hospital (Toronto).

"Ще не так давно стара школа акушерів боялася набряків у вагітних: одразу ж суворо рекомендували обмежити прийом рідини, солі та призначали сечогінні препарати. Серія серйозних клінічних досліджень виявила, що у 80 % вагітних бувають набряки ніг. Утім, абсолютна більшість цих жінок народжує здорове потомство без якихось ускладнень.
Боязнь набряків була пов'язана з тим, що їх вважали першою серйозною ознакою "пізнього токсикозу", а точніше, гіпертонії вагітних, яка могла спричинити виникнення такого стану, як еклампсія. Але майже всі сучасні школи акушерства, як і нове покоління лікарів, нині не вважають набряки нижніх кінцівок ознакою гіпертонії вагітних.
Що необхідно робити в разі виникнення набряків нижніх кінцівок?
Насамперед, слід поліпшити відтікання крові й лімфи від ніг. Якщо  ви проводите багато часу на ногах, бажано їм забезпечити правильний відпочинок. Якщо ж ви багато сидите, необхідно здійснювати прогулянки, особливо на свіжому повітрі, кожні 45-90 хвилин по 15-20 хвилин ходити пішки. Коли ви сидите,  ноги необхідно тримати піднятими й випрямленими. Краще сидіти напівлежачи добре розслабившись. Обмеженя рідини не рекомендовано, а надто в спекотну погоду, коли і набряки збільшуються. Їжа має бути різноманітною, і обмеження кухонної солі теж не бажано, якщо її кількість не перевищує рекомендованих доз.
Найбільшу небезпеку становлять сечогінні засоби, які "наші" лікарі призначають вагітним. Ці медичні препарати дуже швидко й сильно порушують  водно-сольовий обмін вагітної, що приносить більше шкоди, ніж набряки. Застосування народних лікарських трав із сечогінною дією теж не бажане. Небезпека полягає в тому що дія більшості лікарських трав на плід не вивчена, тому ризикувати самолікуванням народними методами під час вагітності не варто.
Також для профілактики набряків і варикозного розширення вен нижніх кінцівок багато лікарів рекомендують носіння еластичних бинтів або панчох. Деякі лікарі рекомендують теплу (але не гарячу!) ванну для розслаблення, а також сон - він добре допомагає усуненню набряків і виведенню рідини з організму."

valentyna

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Спасибо: 225
  • Стать: Жіноча
  • тел 093 81 22 881, viber
Re: как бороться с отеками
« Reply #13 : 16 Грудня 2018, 22:46:32 »
Стільки міфів і безграмотної застарілої інформації про ці набряки  :(
Не полінюся і приведу пару абзаців з книги канадського акушера-гінеколога та дослідника з Mount Sinai Hospital (Toronto).

"Ще не так давно стара школа акушерів боялася набряків у вагітних: одразу ж суворо рекомендували обмежити прийом рідини, солі та призначали сечогінні препарати. Серія серйозних клінічних досліджень виявила, що у 80 % вагітних бувають набряки ніг. Утім, абсолютна більшість цих жінок народжує здорове потомство без якихось ускладнень.
Боязнь набряків була пов'язана з тим, що їх вважали першою серйозною ознакою "пізнього токсикозу", а точніше, гіпертонії вагітних, яка могла спричинити виникнення такого стану, як еклампсія. Але майже всі сучасні школи акушерства, як і нове покоління лікарів, нині не вважають набряки нижніх кінцівок ознакою гіпертонії вагітних.
Що необхідно робити в разі виникнення набряків нижніх кінцівок?
Насамперед, слід поліпшити відтікання крові й лімфи від ніг. Якщо  ви проводите багато часу на ногах, бажано їм забезпечити правильний відпочинок. Якщо ж ви багато сидите, необхідно здійснювати прогулянки, особливо на свіжому повітрі, кожні 45-90 хвилин по 15-20 хвилин ходити пішки. Коли ви сидите,  ноги необхідно тримати піднятими й випрямленими. Краще сидіти напівлежачи добре розслабившись. Обмеженя рідини не рекомендовано, а надто в спекотну погоду, коли і набряки збільшуються. Їжа має бути різноманітною, і обмеження кухонної солі теж не бажано, якщо її кількість не перевищує рекомендованих доз.
Найбільшу небезпеку становлять сечогінні засоби, які "наші" лікарі призначають вагітним. Ці медичні препарати дуже швидко й сильно порушують  водно-сольовий обмін вагітної, що приносить більше шкоди, ніж набряки. Застосування народних лікарських трав із сечогінною дією теж не бажане. Небезпека полягає в тому що дія більшості лікарських трав на плід не вивчена, тому ризикувати самолікуванням народними методами під час вагітності не варто.
Також для профілактики набряків і варикозного розширення вен нижніх кінцівок багато лікарів рекомендують носіння еластичних бинтів або панчох. Деякі лікарі рекомендують теплу (але не гарячу!) ванну для розслаблення, а також сон - він добре допомагає усуненню набряків і виведенню рідини з організму."
сон - він добре допомагає усуненню набряків і виведенню рідини з організму." это наверное индивидуально но я не согластна, у меня после сна наоборот еле  глаза открываются, пока хожу вроде лучше но пить от того меньше не получается и если лицо после ночи немного оттухает то руки и ноги нет
не всегда с интернетом. все вопросы по телефону

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: как бороться с отеками
« Reply #14 : 26 Лютого 2019, 22:39:22 »
сон - він добре допомагає усуненню набряків і виведенню рідини з організму." это наверное индивидуально но я не согластна, у меня после сна наоборот еле  глаза открываются, пока хожу вроде лучше но пить от того меньше не получается и если лицо после ночи немного оттухает то руки и ноги нет

Так, я гадаю, все індивідуально. Завжди треба шукати що підійде саме тобі. :)
Головна думка щодо набряків - чарівної пігулки не існує, і з вживанням води це точно не пов'язано.

P.S. У мене самої під час вагітності руки й ноги дещо набрякають. Йду на прогулянку і вони відчутно зменшуються. П'ю багато.

Kupi.cn.ua