Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Викидень або місячні?  (Прочитано 5579 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

White_Night

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 923
  • Спасибо: 53
  • Стать: Жіноча
  • 093 910 45 47 Настя
Викидень або місячні?
« : 13 Вересня 2013, 13:37:21 »
В мене завжди був нерегулярний цикл, а в останні 5 місяців став нормальним. В серпні знову затримка, потім помітила, що часто різко змінюється настрій, побалює низ живота і з"явилися болі в грудях, хоча такого ніколи не було перед М. 11 вересня зробила тест - одна смужка, а вчора ввечері почалися якісь дивні місячні.Кров якась коричнева, сьогодні помітила згусток слизу і живіт не так болить, як звичайно. Чи може це бути викидень? Може в когось було щось подібне?

devohka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4750
  • Спасибо: 86
  • Стать: Жіноча
Re: Викидень або місячні?
« Reply #1 : 13 Вересня 2013, 15:43:22 »
В мене завжди був нерегулярний цикл, а в останні 5 місяців став нормальним. В серпні знову затримка, потім помітила, що часто різко змінюється настрій, побалює низ живота і з"явилися болі в грудях, хоча такого ніколи не було перед М. 11 вересня зробила тест - одна смужка, а вчора ввечері почалися якісь дивні місячні.Кров якась коричнева, сьогодні помітила згусток слизу і живіт не так болить, як звичайно. Чи може це бути викидень? Може в когось було щось подібне?
Думаю, вряд ли. А сколько задержка? У меня была немного другая ситуация, задержка неделю, две полоски слабые а потом очень-очень болючие месячные и тоже коричневые. Врач сказала, что скорее всего это выкидыш. Пока удалось забеременеть, подобное было два раза.

drena

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8749
  • Спасибо: 570
Re: Викидень або місячні?
« Reply #2 : 13 Вересня 2013, 16:07:47 »
говорят же что у каждой женщины в течение жизни происходит немало выкидышей, причем в срок М или с задержкой пару дней. женщина и не подозревает о них, так природа сама избавляется от нежизнеспособных эмбрионов. официально это не считается выкидышем. думаю, что сейчас вам точно никто не скажет, что это было, даже если вы сдадите ХГЧ ???
обычно если женщины и узнают об этом, то случайно, делая тест или ХГЧ еще до М. подавляющее большинство так и не узнает об этом никогда. а раз тест у вас отрицательный-мое мнение что это не был выкидыш.

White_Night

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 923
  • Спасибо: 53
  • Стать: Жіноча
  • 093 910 45 47 Настя
Re: Викидень або місячні?
« Reply #3 : 13 Вересня 2013, 18:36:48 »
Звернулась за консультацією до знайомої, працює в роддомі, вона порадила сходити на УЗД. Бігом зібралася, побігла. Дарма хвилювалася, то в мене місячні збилися через нерви. Лікар і запитав одразу, чи не нервувала я останнім часом. Трохи збільшений правий яєчник, хоча в мене так завжди було, а так нічого страшного.. В принципі, я давно хотіла сходити до лікаря, бо трохи хвилював мене той яєчник, та ніяк не могла з думками зібратися...  :D От і вийшов в мене такий собі експрес-похід до лікаря  ;D

V.Makar

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Спасибо: 66
  • 0666484606 Вика
Re: Викидень або місячні?
« Reply #4 : 28 Вересня 2013, 23:38:53 »
Бедняшка, но лучше лишний раз сходить к врачу. Я дотерпелась до того, что скорая забрала с острым аппендицитом, а оказался разрыв яичника. Так что лучше  лишний раз перестраховаться и сходить к врачу
Об оплате и раздаче сообщать в личку

нати2

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 109
  • Спасибо: 3
  • Стать: Жіноча
  • Наташа
Re: Викидень або місячні?
« Reply #5 : 03 Жовтня 2013, 19:47:57 »
Бедняшка, но лучше лишний раз сходить к врачу. Я дотерпелась до того, что скорая забрала с острым аппендицитом, а оказался разрыв яичника. Так что лучше  лишний раз перестраховаться и сходить к врачу


согласна лучше сходить к врачу чем гадать





света$

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1095
  • Спасибо: 323
  • Стать: Жіноча
  • 098 418 1470
Re: Викидень або місячні?
« Reply #6 : 07 Жовтня 2013, 19:39:26 »
согласна ,что природа сама знает что делать.
Люблю  сыночку Алешку

Фламинго

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1402
  • Спасибо: 193
  • Стать: Жіноча
Re: Викидень або місячні?
« Reply #7 : 28 Жовтня 2013, 18:38:09 »
В мене завжди був нерегулярний цикл, а в останні 5 місяців став нормальним. В серпні знову затримка, потім помітила, що часто різко змінюється настрій, побалює низ живота і з"явилися болі в грудях, хоча такого ніколи не було перед М. 11 вересня зробила тест - одна смужка, а вчора ввечері почалися якісь дивні місячні.Кров якась коричнева, сьогодні помітила згусток слизу і живіт не так болить, як звичайно. Чи може це бути викидень? Може в когось було щось подібне?

У меня были похожие симптомы. Это был полип. Неприятно и больно до ужаса, но слава Богу всё обошлось. Выздоравливайте.

Kupi.cn.ua