Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Тренінг для батьків дітей-інвалідів 11-12.08.2012  (Прочитано 4863 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Информация о тренингах для родителей детей-инвалидов



ВНИМАНИЕ родители деток-инвалидов! Новый БЕСПЛАТНЫЙ тренинг

11–12 серпня в Чернігові проходитиме
дводенний тренінг для батьків «особливих дітей», тобто дітей з різноманітними вадами. Тема заходу - «Залучення фінансування з місцевих джерел (Локальний фандрейзинг)». Організатор тренінгу - Чернігівська обласна організація «Голос батьків» - запрошує до участі всіх тих, кого цікавить ця проблематика! Участь у тренінгу - безкоштовна.

В ході тренінгу його учасники:
- отримають відповідь на запитання «Де взяти гроші на будь-які потреби дитини – лікування, реабілітацію, візок, дозвілля тощо?»;
- ознайомляться з методами залучення фінансування;
- навчаться спілкуватися з різними типами людей, залежно від їх мотивації до надання фінансової підтримки;
- отримають уявлення про те, що ж це за професія - «фандрейзер»;
- розроблять власну програму по залученню ресурсів з місцевих джерел;
- спробують себе в ролі членів фандрейзингової команди.

Організатори тренінгу забезпечують харчування учасників, а також покривають витрати на проїзд тим батькам, які мешкають в районах Чернігівської області (за наявності проїзних документів). Щодо запису на тренінг та за додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (0462) 93-07-36, 93-10-32.

Тренінг проводиться в рамках проекту «До суспільства через родину», за підтримки програми Матра, Посольство Королівства Нідерландів у Києві.
« Останнє редагування: 08 Серпня 2012, 10:04:27 від EL »

Александровна (Tasya32)

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Спасибо: 32
Re: Тренінг для батьків дітей-інвалідів
« Reply #1 : 30 Червня 2012, 14:05:43 »
Так хотелось попасть, но дома полный лазарет, Подскажите в ближайшее время что-нибудь еще будет. Люблю тренинги.

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Re: Тренінг для батьків дітей-інвалідів
« Reply #2 : 30 Червня 2012, 21:23:57 »
Так хотелось попасть, но дома полный лазарет, Подскажите в ближайшее время что-нибудь еще будет. Люблю тренинги.
если что-то будет у нас или других организаций обязательно будем отписываться :)

Хомка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1378
  • Спасибо: 195
  • Стать: Жіноча
  • Елена
Re: Тренінг для батьків дітей-інвалідів
« Reply #3 : 30 Червня 2012, 22:13:46 »
А уже поздно записаться? ::)

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Re: Тренінг для батьків дітей-інвалідів
« Reply #4 : 30 Червня 2012, 22:48:59 »
А уже поздно записаться? ::)
девочки, это я тут перепостила инфо, так что увы деталей не знаю
наберите по телефончику выше ;)

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
ВНИМАНИЕ родители деток-инвалидов! Новый БЕСПЛАТНЫЙ тренинг

11–12 серпня в Чернігові проходитиме
дводенний тренінг для батьків «особливих дітей», тобто дітей з різноманітними вадами. Тема заходу - «Залучення фінансування з місцевих джерел (Локальний фандрейзинг)». Організатор тренінгу - Чернігівська обласна організація «Голос батьків» - запрошує до участі всіх тих, кого цікавить ця проблематика! Участь у тренінгу - безкоштовна.

В ході тренінгу його учасники:
- отримають відповідь на запитання «Де взяти гроші на будь-які потреби дитини – лікування, реабілітацію, візок, дозвілля тощо?»;
- ознайомляться з методами залучення фінансування;
- навчаться спілкуватися з різними типами людей, залежно від їх мотивації до надання фінансової підтримки;
- отримають уявлення про те, що ж це за професія - «фандрейзер»;
- розроблять власну програму по залученню ресурсів з місцевих джерел;
- спробують себе в ролі членів фандрейзингової команди.

Організатори тренінгу забезпечують харчування учасників, а також покривають витрати на проїзд тим батькам, які мешкають в районах Чернігівської області (за наявності проїзних документів). Щодо запису на тренінг та за додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (0462) 93-07-36, 93-10-32.

Тренінг проводиться в рамках проекту «До суспільства через родину», за підтримки програми Матра, Посольство Королівства Нідерландів у Києві.
« Останнє редагування: 08 Серпня 2012, 10:03:12 від EL »

Kupi.cn.ua