Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Маленький сирота нуждается в лечении (ЗАКРЫТ СБОР)  (Прочитано 5041 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
Перечислила сколько на карте не было. ::)
Дякую щиро. Зібрано майже половину суми!

ВикторияВик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 762
  • Спасибо: 181
  • Стать: Жіноча
  • 0956704280 0635207399
Перевела денежку. Надеюсь  ребенок  выздоровеет

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
Щиро вам дякую!
« Останнє редагування: 28 Квітня 2012, 21:09:39 від d.koshlyak »

anya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1555
  • Спасибо: 80
  • Стать: Жіноча
Ждём новостей :)

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
З прохання адміністрації дитячого будинку збір коштів тимчасово призупинено!
Трішки з запізненням, але з'явилась можливість проведення безкоштовної операції. Кошти на медикаменти та реабілітацію все ще актуальні. Але до з'ясування остаточної суми, необхідності в додаткових зборах немає.
Дякую всім хто відгукнувся!

Уся

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 10261
  • Спасибо: 417
  • Стать: Жіноча
  • http://www.старт.укр 0639709861
дай Бог, чтоб получилось прооперировать малыша бесплатно. Но деньги всё равно потом понадобятся, наверное?
Живешь-живешь себе, а потом БАЦ!!! И шестнадцать уже не тебе, а детям!...

anya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1555
  • Спасибо: 80
  • Стать: Жіноча
d.koshlyak, я пока напишу, что средства не собираются, а вы если измениться ситуация отпишитесь и держите нас пожалуйста в курсе событий, очень переживаем за Коленьку.

Девочки, хочу передать после праздника для Коли книги, что бы малышу было веселее в больнице, может кто ещё что-то хочет передать, можем скооперироваться.

И огромное спасибо, всем кто не остаётся равнодушным!!!!

МАКСИМ

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • мои дети - моё счатья
d.koshlyak, я пока напишу, что средства не собираются, а вы если измениться ситуация отпишитесь и держите нас пожалуйста в курсе событий, очень переживаем за Коленьку.

Девочки, хочу передать после праздника для Коли книги, что бы малышу было веселее в больнице, может кто ещё что-то хочет передать, можем скооперироваться.

И огромное спасибо, всем кто не остаётся равнодушным!!!!
+ пазлы(напишить в личку где можно одать.)

d.koshlyak

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Спасибо: 1
З прохання адміністрації дитячого будинку припинено збір коштів на проведення лікування Колі Кічко!

За останньою інформацією, держава надала гарантії на забезпечення безкоштовної операції, якісного медичного обслуговування та подальшої реабілітації хлопчика. У зв'язку з цим, зібрана сума буде повернена благодійникам.

Повернення коштів здійснюватиметься на той рахунок (карту), з якого вони надійшли. Тим, хто перераховував кошти через термінали самообслуговування, для їх повернення необхідно звернутися особисто до мене за телефонами, що наведені нижче, та надати також оригінал відповідної квитанції.

Якщо Ви не маєте бажання повертати гроші - за Вашим бажанням вони можуть бути спрямовані  на забезпечення загальних потреб дитячого будинку, в якості благодійного внеску.

Дякую всім хто відгукнувся!

За саму операцію поки невідомо. Наразі все під контролем Міністерства охорони здоров'я. Але, сподіваюсь, що дата не зміниться. Хто хотів передати щось Колі - може це зробити. Я думаю, що книжки і інше йому будуть цікаві в процесі реабілітації.

Контакти: +38 063 243 9545, Діма.

anya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1555
  • Спасибо: 80
  • Стать: Жіноча
24 мая Коленке в Киеве сделали операцию. Операцию делал Петербургский и Сеймивский. Операция прошла успешно. Состояние по разному. Поднималась температура и был низкий гемоглобин. Сейчас дают новый антибиотик; гемоглобин повышается. Благодаря Диме и его родителям Коля получает полноценное домашнее питание. В больнице Колюня проведёт ещё минимум месяц. Малыш держится молодцом и всех удивляет своим терпением и жизнерадостностью. Будем молится и надеется что всё будет хорошо.

Инуська

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 15890
  • Спасибо: 938
  • Стать: Жіноча
  • 0630758224 *тортики*
Девочки,как дела у Коли?

Kupi.cn.ua